MÖBLER / Bord / Matbord 14156069
nr 1415 6069
Matbord
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:12:40
28/8 18:25:26
100 kr
29/8 22:42:38